Czy warto zapytać?

Dzień dobry

Pozwólcie proszę że dziś zacznę cytatem, adekwatnym to tematu oczywiście 🙂

“Co jest najśmieszniejsze w ludziach:
Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości,
a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem 빅 위시 다운로드.
Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze,
potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie.
Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej
i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości 동영상 캐시.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.”
– Paulo Coelho

Zupełnie niedawno ktoś zapytał mnie, wysyłając wiadomość prywatną,, czy warto stawiać karty na przeszłość 풍경 동영상?
Bo jakby nie patrzeć 95% pytających interesuje tylko przyszłość, która może zawierać w sobie elementy teraźniejszości. Ale przeszłość ms 윈도우10 다운로드? czy jest sens w ogóle o nią pytać? Przecież wiemy co było, co se wydarzyło, szczególnie jeżeli dotyczyły owe zdarzenia nas.
Po co więc wracać do czegoś, co i tak już nie wróci 재무제표?

Warto moi drodzy Czytelnicy. Jak najbardziej tak.
W skrócie przybliżę Wam dlaczego.

Jeżeli chcesz dokonać analizy przyczyny, czyli tego co doprowadziło do konkretnego wydarzenia clearer than flowers. Niejednokrotnie zdarzyło się, że podjęliśmy decyzję, ale nie byliśmy jej stuprocentowo pewni. Gdzieś tlił się mały płomyk niepewności – czy aby na pewno dobrze wybraliśmy Download Hercules? I dalej – jeżeli ta sytuacja nie jest definitywnie zamknięta , jeżeli jeszcze istnieje możliwość, sposobność, że możemy się z niej wycofać… 이패스코리아. tutaj pytanie o przeszłość jest jak najbardziej zasadne.

Druga sytuacja – poznajesz kogoś, ale nie jesteś pewien jego intencji. Coś nie zaskakuje od samego początku w tej znajomości, może pojawia się jakieś drobne kłamstewko które zapala czerwoną lampkę ostrzegawcza w głowie RixModern Gothic m? Możesz poradzić się kart na temat tej osoby. Jest to również pytanie o przeszłość, ale w połączeniu z teraźniejszością..
Tutaj w tej sytuacji adekwatny będzie rozkład „Co doprowadziło do takiej sytuacji”, „Dlaczego to się wydarzyło”, „Co to wydarzenie miało mi pokazać/nauczyć” 아두이노 프로그램.

Jednak pamiętajcie proszę, że nie sprawdza się w kartach informacji z przeszłości danej osoby, jeżeli nie zostaliśmy do tego upoważnieni. Albo jeżeli sprawa nie ma z nami żadnego związku i kiedy robimy to z czystej ciekawości, albo co gorzej zawiści czy zazdrości – …a sprawdzę sobie, bo jestem ciekaw…
W takim wypadku jest to wdzieranie się w czyjąś prywatną i często intymną sferę życia, przeszłość, która nie powinna nas obchodzić.

Przeszłość ma jedną zaletę. Stałą, nie zmienną, w sumie bardzo logiczna i czytelną. To co się wydarzyło, już się nie zmieni. Stało się i już. Natomiast przyszłość jest materią ruchomą, zmienna, silnie związana z teraźniejszością.
Nieprzewidywalna?
I tak i nie.
Czy możemy na nią wpłynąć?
I tak i nie.

Jeżeli chcielibyście, czulibyście się na siłach do tego, aby postawić karty innej osobie, musicie pamiętać, że dobry wgląd w przeszłość to już połowa sukcesu i lepsza interpretacja kart z rozkładu.
Karty pięknie opowiadają o przeszłości, jeżeli potraktujemy je równie pięknie.

Owocnego dnia, Zofia Kruszewska

 

 

Zaufać, uwierzyć?
Czy ta karta jest smutna?
Interesujesz się Tarotem?
Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać bezpłatne powiadomienia o nowych artykułach.Ten wpis został opublikowany w kategorii Teraz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Czy warto zapytać?

  1. Elżbieta pisze:

    Tyle mądrości jest w tym o czym Pani pisze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.