Drugi dzień wiosny

 

 

 

Kochani, witajcie

po długiej, bardzo długiej przerwie.
Dlaczego tak długiej? W kilku słowach – trochę chorowaliśmy, jak zwykle, jak co roku ja najbardziej. I kurcze znowu zastanawiałam się czy to już ten rok, w którym nie uda mi się już dopiąć moich spraw na ostatni guzik, czy czas  mi tykał wolniej, ku końcowi…eh. Ale w szpitalu postawili mnie – za co z całego serca dziękuję – do pionu.
Leżała obok mnie miła Pani, w podobnym wieku jak ja. Nikt jej zbytnio nie odwiedzał, więc w miarę sił, rozmawiałyśmy. O życiu. I powiedziała mi kilka mądrych słów, mnie starej już Pani. Słowa te dźwięczą mi w uszach już jakieś trzy, może cztery miesiące 리플렛 양식 다운로드. „Pamiętaj Kochana, nie zadręczaj nikogo swoją osobą” A dalej – „….i nie wyskakuj codziennie z lodówki”, naprawdę, tak właśnie powiedziała.
Więc postanowiłam odsunąć się na jakiś czas w cień, dać się wykazać innym, odchorować co swoje i wrócić do „żywych”.
Dziękuję że o mnie nie zapomnieliście, choć ja nie pisałam nic.
Dziękuję za wszystkie listy.
Dziękuję za życzenia.
Ale też dziękuję za przypomnienia, że czegoś nie zrobiłam, że o czymś zapomniałam, że nie napisałam i nie odpowiedziałam.

Ciężko nie pisać. Ciężko zajmować się zwykłym życiem, kiedy robiło się i przeżyło się tyle niezwykłych rzeczy, tyle niesamowitych spraw, tyle ludzkich emocji Download lync 2013.
Ciężko przyjmować pomoc, kiedy wcześniej się ją oferowało.
Ciężko się przestawić.
I ciężko milczeć…kiedy ma się taką niewyszczekaną naturę.

Dlatego też dzisiaj inaczej niż dotychczas Dostaję sporo listów, ale dwa z nich przykuły moją uwagę tak mocno, ze postanowiłam  o tym napisać.

„Pani Zofio, dawno temu kupiłam talię kart wraz z książką. Mam te karty w mieszkaniu, jakiś czas temu ciągnęło mnie do nich niesamowicie, ale nie wynikało to z chęci poznania, tylko jakby „coś” mną kierowało. Chciałabym się ich pozbyć. Czy trzeba to zrobić w jakiś specjalny sposób, czy mogę je po prostu wyrzucić na śmietnik?”

i kolejny list:
„Moja talia jest już bardzo stara, karty się postrzępiły, kilka wyblakło tak że w ogóle nie widać na nich symboli, a na nieszczęście moje dziecko znalazło pudełko schowane szafce i z dwóch kart wycięło obrazki Download a simple ppt theme. Co robić Pani Zofia???? Zakupiłam już kolejną, nową talię ale niestety nie mam zielonego pojęcia co zrobić z tą poprzednią?”

Sytuacja trudna, ale nie beznadziejna. Tarot wielu fascynuje, wielu też przeraża… Prawdę mówiąc nie istnieje żaden test, który można byłoby wykonać żeby jednoznacznie stwierdzić, ale tak ze 100% pewnością, że karty Tarota są mi , komuś, przeznaczone. To nie działa na zasadzie 3xz – jak w szkole, zakuć, zdać, zapomnieć, to nie jest też zakochanie, to nie jest hobby, to nie jest zabawa. Dlatego też pod żadnym pozorem talii nie powinno się dawać komuś ot tak sobie, np. w prezencie

„Dobra talia przychodzi sama… „ chciało by się powiedzieć, prawda? Jednak kiedy wchodzisz w posiadanie talii Tarota, koniecznie musisz zwrócić uwagę na wszystkie tajemne i skryte sygnały, na wszystkie te znaki czy po prostu dziwne zbiegi okoliczności, które temu wydarzeniu towarzyszą 윈도우 서버 2019. Dobra talia pojawia się w sposób szczególny i nietypowy, a najlepiej jest, kiedy przychodzi do Ciebie sama.

Ideałem byłoby talię znaleźć, jednak w praktyce nie jest to takie proste. Ale załóżmy…. idziesz ulicą, patrzysz, na chodniku leży paczka kart Tarota To są przypadki skrajnie rzadkie, choć nie ukrywam że i takie się zdarzają.

Nie pochwalam przestępstwa, ale dużą moc mają te karty, które ktoś sobie ukradnie. Oczywiście, karty można też zwyczajnie kupić, zamówić na allegro czy w sklepie ezo, kupić u wróżbity – jednak tutaj najlepiej za nie zapłacić, choćby symboliczną złotówkę. Tylko – jeżeli nie wiecie, nie jesteście pewni, nie ma tego czegoś, co nawet trudno ubrać w słowa – nie zawracajcie sobie kartami głowy.

Czasem jednak taki nie do końca właściwy dla nas prezent w postaci talii kart dostaniemy, lub też będziemy mieli sytuację podobną jak w drugim liście Download Reversal Trial 2. I co wtedy? Najważniejsze to spokój i rozwaga Jeżeli dzisiaj – tutaj i teraz – masz pewność, że karty, które posiadasz są dla Ciebie nieodpowiednie lub też swoje wysłużyły, to jest kilka możliwości.

Z niekompletnych talii kart Tarota, które nie nadają się już do wróżenia, można wyjąć karty o dobroczynnych, przyjaznych i korzystnych znaczeniach. Zapytasz w jakim celu?

Głównie po to by używać ich jako osobistych amuletów czy też tarcz ochronnych. Tymi kartami mogą być: As, Król, Królowa i Rycerz Denarów czy Dziesiątka Denarów – właśnie te karty można włożyć do w portfela. One powinny przyciągać większe sumy pieniędzy.
Pojedyncze karty można też oprawić w ramki i znaleźć im odpowiednie, i godne miejsce w Twoim domu Download Galactic Hero Legend. Jakie to karty? As i Dwójka Kielichów, bo mają symboliczną moc przyciągania miłości.

Przy okazji taka mała ciekawostka – podobne znaczenie ma As Kier ze zwykłej talii kart.
Wielkie Arkana Tarota mają moc ochrony, opieki, czuwania nad bezpieczeństwem rodziny i pomieszczeń, a dla ozdabiania domu właśnie w tej intencji najlepiej posłużą: Kapłanka, Gwiazda, Kochankowie, Umiarkowanie, Słońce, Siła, Cesarzowa, Cesarz i Świat.
Nauce, koncentracji, zdobywaniu wiedzy i wszelkiej myśli twórczej sprzyja Pustelnik, natomiast medytacji kontemplacji Papież.
Zdecydowanie odradzałabym wieszanie na ścianach Diabła i Wieży, bo nawet jeżeli ich wizerunki na kartach są przepięknie zdobione, to karty te mogą ściągać kłopoty…

A co zrobić, jeśli przedmiot magiczny jest cały i zdrowy, kompletny, piękny i przykładowo był diabelnie drogi?  Ale Ty, najzwyczajniej w świecie – bo masz do tego święte prawo – nie chcesz go dłużej mieć? Co wtedy?

Można oddać je komuś, kto może go potrzebować, ale tylko i wyłącznie pod tym warunkiem. Pod warunkiem zgody i przyzwolenia obdarowywanego osobnika.  Nie może to być podarunek niechciany Aspire. Zanim to jednak zrobisz, wyczyść energię kart. Z talii może korzystać tylko ich właściciel i nikt więcej, dlatego jeżeli potrzebujesz chwilowego odpoczynku, możesz je spokojnie odłożyć do szuflady – nie zrobią Ci krzywdy;

Ale jeżeli na prawdę chcesz się ich pozbyć…spal je i przeproś. Nie śmiej się, mówię serio. Możesz również się z nimi pożegnać. Spalić i zapomnieć o temacie.

Wspomnę jeszcze i o innym niuansie. Otóż już od dawna wiadomo, że na przedmiotach, których często dotykamy, pozostawiamy ślad biologiczny. Specjaliści medycyny sądowej są w stanie z przedmiotu liczącego kilkadziesiąt lat – pobrać próbki, z których mogą odczytać kod genetyczny osoby której była własnością prywatną. Stąd też jasnowidz poszukujący osoby zaginionej zwykle prosi o jakiś należący do niej przedmiot – mikroskopijne komórki potu, naskórka, które wniknęły w jego strukturę, mają też oddziaływanie energetyczne Download the issue of korean history. To tłumaczy konieczność zniszczenia przedmiotu, jeśli chcemy całkowicie rozproszyć przekazaną mu naszą energię, a najbardziej radykalnym i najpewniejszym sposobem zniszczenia jest spalenie.

Poza Tarotem, jako zjawiskiem mistycznym i niezwykle tajemniczym, jest jeszcze i nasz lęk. Jeśli niepotrzebnie uważasz, że coś złego się stanie… to się stanie. To taka autosugestia,  która generalnie powiązana jest z naszą świadomością, a właściwie podświadomością, ze zbiegiem okoliczności, a może przeznaczeniem? I stanie się faktycznie coś złego, niezależnie czy Tarot będzie w naszym domu, czy w pudełku czy też zostanie spalony.
Brakuje Ci weny, czujesz się chwilowe przemęczenie i niemoc… Download The Kite of Detective Conan Crimson. pomyśl o kartach pozytywnie, powiedz im „Wrócę do was kiedyś”. Karty same w sobie nie są niebezpieczne, jeżeli tylko odpowiednio się do nich podchodzi, ma się względem nich respekt i szacunek,
Nie wykorzystuje się ich do celów złych – nie będą naszym wrogiem. „Niebezpieczny jest sam człowiek i jego sposób myślenia” – tak mawiał mój stary przyjaciel. Dlatego nie daj się zastraszać tym co twierdzą, że Tarot to Szatańskie narzędzie.
Bo w zasadzie, Karty nie gryzą ugryźć może pies.

Piszcie moi Drodzy, jestem do dyspozycji. Przyjmuję na klatę wszystkie wiadomości, począwszy od tych dobrych radosnych, a skończywszy na tych mnie dobrych. Przypominajcie się jeżeli czego nie zrobiłam, z czegoś się nie wywiązałam.
Cieszę się i dziękuję

Zofia Kruszewska

 

 

Spaliłam mosty 수치지형도? Dokąd teraz pójdę?
Bajka?
Ten wpis został opublikowany w kategorii Teraz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Drugi dzień wiosny

  1. Anna pisze:

    jak do pani napisac prywatnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.