idzie nowe

Szybkimi krokami kończy się 2018…. Ten czas strzelił jak z bata prawda, a dopiero przecież nowy rok się rozpoczynał?. Dla jednych zakończy się wspaniale, z nową siłą, z nowymi planami do zrealizowania i marzeniami do spełnienia. Dla innych z ciążącym brzemieniem roku poprzedniego, z kłopotami, troskami, zmartwieniami. Dla innych znowu z czysta kartą, którą pasowałoby jakoś konkretnie w końcu zapisać.

Dla każdego z nas inaczej.

Ten rok kończy się nieuchronnie Ms Office 2013 Hangul. Jaki będzie kolejny? Dobre pytanie.

Ale wracając do początków i końców, nasunęło mi  się pytanie, czy w Tarocie też jest jakiś koniec i początek? I tak i nie. Może pozwólcie proszę ze skupię się tym razem na końcu 🙂 A w zasadzie na  ostatniej karcie Arkan Wielkich.  To karta   Świat. Powszechnie uważana jest  za jedną z najszczęśliwszych kart. Dla mnie jest dość trudna w interpretacji.

Z jednej strony pokazuje szczęście, właściwy wybór, radość, ale z drugiej zakończenie pewnego etapu,  a więc idące za tym zmiany 모두 의 마블 다운로드. Te zmiany na poziomie świadomości nie zawsze nam się podobają, chociaż w rezultacie upływu czasu mogą być dla nas dobre. Nawet możemy się złapać na stwierdzeniu,  że w sumie  tak właśnie  miało być. I  to dobrze że stało się tak a nie inaczej. Jednak w momencie gdy w rozkładzie wypada Świat, to my akurat nie koniecznie chcemy owej zmiany, czasami wolimy uparcie trzymać się tego co jest nam bardzo dobrze znane, co jest stałe i pewne. Wolimy trzymać się tego kurczowo, nawet wtedy kiedy szczęście i powodzenie mogłoby na ominąć. Ot, taka ludzka przewrotna natura.

Dla przykładu: Kobieta  spotykała się z mężczyzną od niedawna 이클립스 luna. Kobieta   podobała się mężczyźnie , ale mężczyzna podobał się kobiecie jeszcze bardziej.  Mieli wspólne zainteresowania. Nie było jednak pomiędzy nimi „połączenia serc”, nie było tej cienkiej ulotnej nici.  Z romansu czy flirtu wcale nie musi się zrodzić wielka miłość, prawda? Oboje zdawali sobie z tego sprawę, zwłaszcza, że on na początku uczciwie powiedział, że mogą się spotykać, ale niezobowiązująco. Kobieta  mimo to była szczęśliwa, powoli otwierała swoje serce na „coś więcej”, gdy okazało się, że mężczyzna zaczyna się wycofywać . Dość szybko i stanowczo, ale z taktem. Dlaczego? Czyżby przestraszył się możliwości pojawienia się uczucia? Czyżby bał się zaangażować i pokochać 슈팅스타? Nie! On poprpstu uświadomił sobie, że kocha, ale zupełnie inną kobietę!

Na spotkaniach z nazwijmy ją ” pierwszą panią” myślał o tej ” drugiej pani”, a widywał się z “pierwszą”, żeby nie być sam. Ostatecznie powiedział jej, że nie chce się już z nią spotykać. Właśnie to dość brutalne zakończenie ich relacji  pokazała karta „Świat”, która przecież … uważana jest za szczęśliwą. Więc gdzie tu szukać szczęścia? Skrzywdzona kobieta, mężczyzna w innym związku. Czy tak ma wyglądać szczęście? Otóż ono jest, ale ukryte Book of Mormon. Bo chociaż to rozstanie sprawiło kobiecie ból, to jednak wraz z upływem dni, kobieta  zrozumiała, że ten związek nie miał przyszłości, a mężczyzna nie zasługiwał na jej uwagę.  Ale – co ważne – był względem niej  uczciwy. Nie dzielił swojego uczucia i ciała na dwie kobiety. Ona zrozumiała, że taki układ nie miał sensu, a dzięki mężczyźnie  uświadomiła sobie, że wspólne pasje to za mało, by chemia zaczęła działać z właściwa mocą i natężeniem.   W głębi serca nie chciała  takiego związku, który już od początku  przypominał  układ,  przyjacielski-ale bez uniesień, z emocjami- ale bez miłości.


Na karcie Świat dostrzec można  cztery kierunki Download The Horror Squad. Jeden może okazać się końcem sprawiającym ból, ale inne mogą przynosić to wyczekiwane  szczęście. I to właśnie je najczęściej pokazuje Świat. Te szczęśliwe kierunki. Happy endy.

Bardzo istotne jest  analizowanie karty Świat  w połączeniu z innymi kartami sąsiadującymi w rozkładzie. Ważne żeby nie przyjmować zawsze z góry, jakby z automatu, że skoro pojawiła się karta Świat, to wszystko będzie wręcz idealnie, że nic i nikt nam nie zagraża, nic złego stać się nie może.  Choć Świat to bardzo dobra wróżba, nigdy nie może być interpretowany jako stuprocentowy gwarant szczęścia Microsoft Office 2013.

No dobrze, ale jak to w końcu będzie kiedy Świat wypadnie? Cieszyć się czy nie?
Cieszyć się. I zdawać sobie sprawę z faktu, że to co się zdarzyło jest teraz albo będzie w przyszłości dobre. Nawet kiedy nasza świadomość tu i teraz mówi: to jest przykre, smutne, niedobre, bolesne.
Świat pokazuje  pewne rozwiązanie sytuacji. Ostatecznie, w perspektywie czasu, okazuje się ono zawsze dla nas korzystne. Fakt, że zdarza się, że nie dzieje się to od razu, w tym momencie, że czasami trzeba na owo szczęście nieco dłużej zaczekać. A wiem z doświadczenia, że ludzie czekać nie lubią, irytuje ich stan zawieszenia i oczekiwania Aqua. Mimo wszytko jednak warto. Warto nawet wtedy, kiedy widząc Świat poczujemy rozgoryczenie i niepokój, być może nawet złość i frustrację. Nie trzeba wówczas zaprzeczać… trzeba zaczekać.

Świat pokazuje, że niezależnie od tego co nastąpi- to człowiek sobie poradzi, uda mu się, nie przegra. To poniekąd symbol wyzwolenia, uwolnienia od niejasności, od spraw w które się uwikłaliśmy, a które nagle nie wiadomo jak – rozwiązują się.

Jeżeli Świat ma opisywać, charakteryzować daną osobę – to jaka ona będzie? Z pewnością będzie otwarta, mądra, wykształcona. Jej horyzonty myślowe będą tak szerokie, jak bezkres czystego nieba Download PadakPadak. Marzenia wspaniałe, ale możliwe do zrealizowania. Plany dalekosiężne, logiczne, przemyślane po stokroć. Ta osoba ma wiele zainteresowań i szeroko krąg znajomych. Lubi ludzi, szanuje i kocha życie. Z pewnością nie jest domatorem.
To osoba lubiąca rozmawiać, poznawać i doświadczać życia.

A kiedy Świat opisuje relacje damsko – męskie, relacje w związku , to jakie wtedy są? Dobre, szczere, prawdziwe.  Przepełnione uczuciem, takie do grobowej deski – oczywiście jeżeli Świat otaczają pozytywne karty.

Czy taki związek może liczyć na długie i szczęśliwe pożycie cj오쇼핑 다운로드? Tutaj pojawia się  pytanie o wspólną przyszłość- dwie opcje, zależy od sąsiedztwa pozostałych kart w rozkładzie.
Z jednej strony to szczęście, harmonia, pełnia w związku, a drugiej może oznaczać rozstanie, że każde pójdzie w swoją stronę – ta sytuacja przy innych kartach w rozkładzie, tych “złych, niedobrych”.

Być może teraz w tym momencie nasunie się Wam pytanie, “To skąd wiedzieć, które akurat znaczenie przynosi?” To właśnie ta skomplikowana natura karty Świat , o której pisałam Wam na początku. Sama w sobie jest kartą pożądaną i wręcz wymarzoną w rozkładzie, ale biorąc pod uwagę w jakim otoczeniu się pojawia, szczęście i powiedzenie może odwlec się w czasie. To trudna karta, niejednoznaczna w interpretacji, choć tak piękna w swej postaci.

Dlaczego akurat dziś o końcach i początkach? O szczęściu, perspektywach i planach. Zwycięstwie czy może – oby nie, oczywiście 🙂 – porażce? Końcówka roku to pewien rozrachunek człowieka…. chyba najbardziej z samym sobą. To koniec jednego etapu i rozpoczęcie kolejnego.

Już za kilkanaście dni będziemy mądrzejsi o kolejne doświadczenia, i starsi o koleje 365 dni.

Jaki  będzie ten nowy 2019 rok? Lepszy, taki sam, gorszy?

Już niedługo będziecie mogli się dowiedzieć.

pozdrawiam serdecznie, Zofia Kruszewska

Nie Black Friday, a Mikołajki
Podobał Ci się ten artykuł?
Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać bezpłatne powiadomienia o nowych wpisach.

Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Teraz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.