O Mnie

Na początku Tarot był dla mnie narzędziem do rozwijania intuicji. Wynikało to bardziej z “programu szkoleniowego”, którego sama się podjęłam niż konkretnego zainteresowania samym Tarotem 로마 시즌1 다운로드. Z czasem jednak karty same w sobie zaczęły mnie fascynować. Od tego momentu Tarot stał się dla mnie czymś co mogłabym nazwać “księgą prawdy” 10 city political suits. Jeżeli chodzi o ezoterykę i karty, moje własne, czysto prywatne zainteresowanie tym tematem ciągnie się już d dziesięcioleci, czyli bardzo długo Download nikoniko live.

Muszę się przyznać że wiele lat też błądziłam, szarpiąc się i dotykając wszystkiego po trochu, oczywiście nie kończąc niczego… I myślę że to właśnie przez moje nie do końca dojrzałe podejście do powagi tematu, napawało mnie to tylko zwątpieniem w te wszystkie energie, magię, “czary – mary” Download the secret to the catapher. Szukałam swojej własnej drogi i myślę że to właśnie los i przeznaczenie na stałe związały mnie z kartami Tarota. Po latach odnalazłam, a przede wszystkim dostrzegłam ich najważniejsze i najwłaściwsze dla mnie zastosowanie Download the memorial font. Dzięki kartom dało mi się odkryć “ciemne” 🙂 strony mojej osobowości i charakteru, na które świadomie i realnie nie potrafiłam patrzeć 레터스 투 줄리엣 다운로드. A Tarot i ludzie z którymi stykałam się przez całe moje życie, niczym kat i mistrz w jednej osobie, bezlitośnie wskazały mi co jeszcze wypadałoby zrobić mdict 다운로드.

A przyszłość widziana przez pryzmat kart? Cóż, muszę się przyznać że głęboko wierzę że ona tworzy się właśnie Tu i Teraz. Nawet nie ośmieliłabym się zapytać “jak  mam się ubrać, żeby przywitać ją w jak najlepszym stylu…?”, tylko wolałabym zadać pytanie “jak więc mam działać, by osiągnąć jak najlepsze perspektywy na nią?” jsp href 파일 다운로드. Nie ma pytań mądrych i głupich, nie ma też tematów ważnych i mniej ważnych. Bo jak głosi pradawne przysłowie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🙂

Czyli jak więc się to ma do stosowania kart w praktyce naszego, i też mojego życia 윈10?

Jeżeli chodzi o rozwój osobisty… ja sama zazwyczaj staram się kierować podpowiedziami kart, aczkolwiek nie zdaję się na nie ostatecznie i definitywnie Download Elder Scrolls5 Skyrim. W końcu człowiecza rogata i przewrotna natura chce mieć swoje ostatnie zdanie. I dobrze! w końcu jesteśmy tylko ludźmi i aż ludźmi, i też możemy się pomylić i popełniać błędy. Ale możemy też odnosić sukcesy – to jest właśnie ta druga strona medalu.
Jeżeli chodzi o innych ludzi? O wróżenie im? Sprawia mi to ogromną radość, szczególnie jeżeli mogę komuś pomóc, ale jest też właśnie małe “ale”. Wielu ludzi prosi o rozłożenie im kart, po czym w otrzymanej interpretacji doszukuje się jedynie potwierdzenia własnego zdania czy wyobrażenia o przyszłych wydarzeniach. Jeśli je odnajdą, to czują ogromną radość, zadowolenie, wręcz spełnienie. I zdawać się nawet może, że reakcja ta przypomina zdobywanie szczytu lodowca. A później tryumf: “a nie mówiłem” lub “no właśnie, tak myślałem”. A co w sytuacji kiedy tego potwierdzenia nie udaje się odnaleźć, nawet czytając między wierszami? Bo w końcu karty mówią i o pozytywach i o negatywach. Wtedy euforia przeradza się w gniew, bunt, złość, a być może nasuwa się również myśl “wróżka X będzie lepsza dla mnie”. I pojawia się kolejna wróżba – ale o tym już pisałam.

Podsumowując, tak więc jakakolwiek by ta sugestia nie była – czy optymistyczna i dodająca skrzydeł, czy też ostrzegająca, wręcz paląca się czerwonym światłem – najważniejsze by ją dostrzec i wcielić w życie. Ale żeby to uczynić, najpierw trzeba zadać to właściwe pytanie.

Zofia Kruszewska

3 odpowiedzi na „O Mnie

 1. gosia pisze:

  Witam.
  jestem stałą Pani Fanką, ale od dłuższego czasu nurtuje Mnie myśl, czy to prawda co piszą internauci na Pani temat wróżb i przepowiedni .Są takie same do każdego wiecej zawierają słów Może itp. jak zatem jest naprawde

 2. Zofia Kruszewska pisze:

  Witaj Gosiu
  Ciężko mi samej oceniać swoją pracę, jeżeli tak mogę nazwać to co robię. Wiadomo że opinii tyle, ilu czytelników 🙂 Znajdą się wśród nich osoby zadowolone, którym byłam w stanie pomóc, doradzić, rozwiązać problem, ale znajdą się i Ci, którzy nie będą zadowoleni z odpowiedzi którą otrzymali. Ale w stu procentach mogę Cię zapewnić że jestem “żywą osobą”, nie żadnym programem komputerowym – bo i takie komentarze już słyszałam :). A czy dobrą wróżką? Tego nie wiem. Mam nadzieję że tak.

 3. Jarmila pisze:

  Przez wiele dni i miesięcy a pewnie przeszło to już w lata otrzymuje od Pani wiadomości i bardzo bardzo za nie Dziękuję, pomogły mi one w wielu sytuacjach życiowych. Pokazała mi tez Pani jaką drogą mam iść . Pozdrawiam Serdecznie .Jarmila i Dziekuje za To Ze JESTEŚ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.